Võimalda teemadega süvitsi minna

Peale töötervishoiu pole kontoris miski olulisem, kui keskkond, mis soodustab segamatut süvenemist. Statistika järgi vajab koguni kolmandik kontoritöötajatest päeva jooksul vaikust, mida nad avatud kontoris ei leia. Kodukontorist naastes on raske kogu taustamüraga uuesti harjuda.

Soovisime selle mure lahendada ja töötasime välja heli summutavad tooted, mis ei lase tähelepanul hajuda. Süvenemisala pakub välja uuenduslikud viisid, kuidas luua privaatsust ja paremaid keskendumise tingimusi ilma liigse eraldatuseta.

Keskendumiseks ja eraldumiseks soovitame


Dialooginurgake

Keskenduma ei pea tingimata üksi, sest kaks pead on ikkagi kaks pead. Kui korraga ragistavad ajusid kaks kolleegi, aga tähelepanu ei tohi hajuda, on Augusti tooted suureks abiks. Tõsine töö saab alata! 

Pesa

Sobiv paik, kui tuleb täielikult keskenduda. August Nook tagab vajaliku vaikuse ja rahu just siis, kui otsitakse privaatsust või on vaja millessegi segamatult süveneda. Paigutades Eraldatud nurgakesed töötsooni äärtesse, tekib vähese vaevaga mitu lisatöökohta. 
Vaata ka teisi töötsoone

Tervitusala

Ulata oma külalistele terekäsi

Koostööala

Lase tiimil koos lahendusi leida

Suhtluse ala

Innusta mõttehiide päid kokku panema

Süvenemisala Oled siin

Võimalda teemadega süvitsi minna

Aitame sind kontori sisustamisel

Iga kontor on erinev. Mõnel juhul tasub teha täielik restart, mõnikord aitab juba väiksest muudatusest. Koostöös sisearhitektidega kaardistame sinu tiimi vajadused ning leiame sobiva lahenduse.

Võta meiega ühendust!

Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.