Raamatukogu – Intuit

Anna raamatukogule uus hingamine

Hästi läbimõeldud istumisala, millega sisustada nii vaikseid lugemispesasid kui koostööd innustavaid suminanurki, annab raamatukogule uue hingamise.  Raamatukogudesse sobiv Intuiti mööbel on loodud erinevateks vajadusteks – näiteks individuaalseks õppeks, grupitöös osalemiseks ja lugemise nautimiseks. 

Intuitis usume, et ajatu disain, kestlikkus ja lihtsasti hooldatavus on võtmesõnad, mis aitavad luua kutsuvat ja kauakestvat lugemiseks ning õppimiseks sobivat keskkonda. Avasta istumislahendused, mis vastavad moodsa raamatukogu nõudmistele ja võimaldavad igal külastajal endale ideaalse koha leida.

Aitame sul raamatukogu täiustada

Sinu päralt on lai valik ideaalselt sobivat mööblit nii raamatukogu täielikuks transformatsiooniks kui ka ruumi peenhäälestamiseks.

Oled huvitatud? Räägime läbi.
Küsi konsultatsiooni:
Tervitusala

TUTVU TOODETEGA
Koostööala

TUTVU TOODETEGA →
Süvenemisala

TUTVU TOODETEGA
Naudi vaikseid kõnesid

Intuiti istumislahendused raamatukogudele Alusta hea esmamuljega

Intuiti vabalt kulgev modulaarne istumisala võimaldab aega praktiliselt sisustada. Mitmekülgseks disainitud istumislahendustest on võimalik luua lugematul arvul kombinatsioone.

Et lisada ootealale funktsionaalsust ja käepärasust, täienda istumisala põhimööblit lisadega nagu abilauad ja vooluühendused.

Tutvu toodetega >
Soodusta süvenemist eraldatud istumisaladega

Raamatukogusid külastatakse peamiselt omaette töötamiseks või põhjalikuks süvenemiseks.

Meie kompaktsed ja eraldiseisvad vaheseintega istumisalad on justkui privaatsed pelgupaigad, kuhu varjuda lugema või õppima. Mürasummutavad omadused tagavad vaikuse, tänu ratastele on mööblit ruumis lihtne ringi paigutada.

Täielikult privaatseid alasid aitavad luua akustilise kangaga kaetud kõrged sirmid, mis on samuti ratastel, et luua lihtsasti oma eelistustele vastav ruumijaotus.

Tutvu toodetega >

 
Võimenda koostööd dünaamiliste mööblilahendustega 

Raamatukogu võib toimida ka toimeka kogukonna keskusena, kus on hõlbus grupis töötada, õppida ja olulisi arutelusid pidada.

Meie ergonoomilised istumislahendused on varustatud kõrgete seintega ning loovad mugava eraldatuse, kus seltskonnad saavad omaette keskenduda ja efektiivselt tööd teha. Lisaks privaatsusele on olemas ka vooluühendused.

Tutvu toodetega > 
Privaatsus ja vaikus: Intuit Booth

Tänu Intuit Boothile on vaikuseoaasi meenutavas raamatukogus lihtne leida sobiv koht ka privaatseks telefonivestluseks. Unikaalse trapetsja kujuga Boothi loomisel on pööratud erilist tähelepanu kognitiivsele mugavusele. Boothi sisemus on mugavalt avar. Ergonoomiline õõtsuv tool ja lauake, millele toetudes on lihtne märkmeid teha, muudavad kõnekabiini täiuslikuks.

Tutvu tootega > 

Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.