Ruum, mis innustab õppima

Intuitis mõistame, et efektiivne õpikeskkond peab pakkuma enamat kui klassikaline laudade ja toolidega täidetud klassituba. Meie visioon on luua eriilmelisi ruume, mis suudavad õpiteekonda igakülgselt toetada: alates vaheseintega varustatud vaiksetest aladest kuni dünaamiliste ja mugavate grupitööks mõeldud laundžideni, kus saab lisaks ka lõõgastuda ning suhelda.

Intuiti koolimööbel on disainitud õpikogemusi rikastama igas haridustee etapis, lasteaiast ülikoolini. Kombineerides ajatu disaini funktsionaalsusega, seame alati esikohale mööbli kasutaja heaolu, sõltumata tema vanusest ja kasvust. Intuiti mööbel on loodud kestma. Vastupidav struktuur ja lihtsasti hooldatavus teevad sellest nutika investeeringu, millega luua kauakestvaid õpikeskkondi.

Aitame sul õpikeskkonda täiustada

Pole vahet, kas tahad õpperuumid täielikult ümber korraldada või soovid sisse viia vaid väiksemaid parendusi – ideaalselt sobiva mööbli valimisel on Intuit sinu teenistuses.

Oled võimalustega tutvumiseks valmis?
Personaalseks konsultatsiooniks võta ühendust:
Aktiivne õpikeskkond

TUTVU TOODETEGA →
Ala individuaalseks tööks

TUTVU TOODETEGA
Avalikud alad

TUTVU TOODETEGA

Intuiti lahendused koolideleAktiivne õpikeskkond

Aktiivsesse õpikeskkonda mõeldud mööbel on loodud vastama käed-külge mudelile, soodustades õpiprotsessis aktiivselt osalemist läbi sobiva keskkonna.

Ringiliigutatavad toolid, lauad ja sirmid pakuvad paindlikkust kujundada nii privaatseid kui avatud alasid, võimaldades õpilastel ning koolitajatel meelepärase ümbruse üle ise otsustada.

Tutvu toodetega >
Ala individuaalseks tööks

Väärtustades õppetöö protsessis iseseisva töö olulisust, pakub Intuit lahendusi ka eraldatuseks, mis võimaldab õppida individuaalselt. Privaatsete istumislahenduste disainimisel oleme seadnud esikohale vaikuse, mis on ühtviisi sobiv nii põhjalikuks süvenemiseks kui ka eratundide andmiseks. Nii on õpilastel koht, kus lasta õpitul kinnistuda ning segamatult oma mõtteid mõelda.

Tutvu toodetega >
Avalikud alad grupitööks ja suhtlemiseks

Intuit transformeerib kooli avalikud alad elavateks tõmbekeskusteks, kus toimub nii sotsialiseerumine kui ka akadeemiline suhtlus. Meie mööbli läbimõeldud disain toetab erinevaid tegevusi – alates ühisest õppimisest ja grupitööst kuni väikeste koosolekute ja õppejõudude-üliõpilaste vestlusteni. Intuiti loodud keskkond ei soodusta pelgalt akadeemilist läbikäimist, vaid ka spontaanset infovahetust, mis on haridusliku kogukonna õitsengu üks alustalasid.

Tutvu toodetega >
Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.