Innusta mõttehiide päid kokku panema

Pandeemiajärgses maailmas on kontor paik, kus inimesed näost näkku kohtuvad. Kui võtad seda arvesse ja kujundad ruumid viisil, mis soodustab koostööd ja suhtlust, näitad töötajatele, et nende heaolu läheb sulle korda.

Spontaansed koosolekud ja orgaaniliselt sündinud sidemed loovad tunde, et tegutsetakse ühise eesmärgi nimel. Soodusta seda, tekitades vaba õhustik ja võib juhtuda, et tulemuseks on midagi tõeliselt suurt. Unusta traditsiooniline kontor ja lihtsalt katseta! Kui pakud vaheldusrikkaid tööalasid, innustad sisukate sidemete loomist ja tõstad kokkuvõttes töö produktiivsust.

 

Mitu viisi spontaanse suhtluse soodustamiseks


Vaheala

Kui planeerid õige ruumilahenduse, võib ka kõige väiksemas nurgas pidada viljakaid vestlusi. Augusti sarja helisummutavate diivanite ja tugitoolidega alale saab varjuda just siis, kui on vaja rahvarikkast keskkonnast eemalduda ja kahe silma all vestelda.

Puhkeala

Edukas tööpäev ei möödu pausideta. Kontoris, kus on piisavalt mugavaid puhkenurki, tunnevad töötajad end koduselt ja mõnusalt. Puhkeala sisustamiseks kasuta näiteks diivanit Don ja lisa juurde ka praktilisi laudu.  

Galerii

Kontoripinna kujundus ei pea olema etteaimatav. Meie uuendusliku mööbliga saad luua suhtlema kutsuvad alad, mis sobivad igasugusteks olukordadeks. Augusti sarja vaheseinte ja tumbade abil sünnivad mõnusad jutunurgad, kus saada kokku ja pidada innustavaid vestlusi.  
Vaata ka teisi töötsoone

Tervitusala

Ulata oma külalistele terekäsi

Koostööala

Lase tiimil koos lahendusi leida

Suhtluse ala Oled siin

Innusta mõttehiide päid kokku panema

Süvenemisala

Võimalda teemadega süvitsi minna

Aitame sind kontori sisustamisel

Iga kontor on erinev. Mõnel juhul tasub teha täielik restart, mõnikord aitab juba väiksest muudatusest. Koostöös sisearhitektidega kaardistame sinu tiimi vajadused ning leiame sobiva lahenduse.

Võta meiega ühendust!

Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.