Ulata oma külalisele terekäsi

Kõik algab heast esmamuljest. Tervitusala on koht, kus võtta külaline vastu mõnusalt hubase diivani ja põnevust tekitava ümbrusega. Loo Vastuvõttu atmosfäär, mis mõjub soojalt. Töötajatele aga elegantne Puhkeala, kus keset tööpäeva korraks aeg maha võtta või kohvitassi taga ühine keel leida.

Intuiti disain mõjub kutsuvalt ja loob positiivse keskkonna.

Soe tervitus mitmel moel


Vastuvõtt

Voogava disainiga Manhattan Hexa ja Penta moodulitega lood sooja ja külalislahke esmamulje. Tumba mooduleid saab omavahel lõputult kombineerida, saavutamaks just selliseid ruumilahendusi, mis sobivad sinu ettevõtte esteetikaga. Sinu külalised tunnevad end alati oodatult, ükskõik kui kaua nad ka ootama peavad.

Ooteala

Vahet pole, kas ees ootab kohtumine kolleegiga või tööintervjuu – Sans diivanid ja Manhattani tumba moodulid pakuvad mugavat peatuspaika, kus ei hakka ootajal kunagi igav. Üha paindlikuma kontorikeskkonna poole liikudes saavad neid alasid kasutada ka töötajad, et keset pikka päeva korraks mõttetööst puhata.

Kohvipunkt

Sageli pannakse maailma paika just kohvitassi taga, nii et miks mitte pikkida oma töölaundži kohti, mis ongi just selleks mõeldud? Meeter diivan on ideaalne paik, kus korraldada koos töökaaslastega üks lennukas ajurünnak ja leida lahendus ka kõige painavamale probleemile.