Lase tiimil koos lahendusi leida

Üle poolte töötajate jaoks on kontoris käimise peamine põhjus soov meeskonnaga suhelda. Pane see enda kasuks tööle, seades aukohale just koos töötamise alad.

Võiks ju arvata, et hiiglaslikust koosolekulauast ja tahvlist piisab!? Aga ei, see pole enam nii lihtne. Kuna suhtlusvormid muutuvad, pead leidma lahenduse, mis vastaks nii tunnetuslikele kui ka tehnilistele vajadustele.

Intuiti abiga saad luua Koostööala, mis toob töötajad kokku ja laadib neid loova energiaga.

Leia oma stiil koostööks


Stand-up koosolekute ala

Kõik koosolekud pole pikad. Kiireks aruteluks ei pea koosolekuruumi hõivama. Ratastega laud Rolf, Huberti kiiktoolid ja mobiilsed tahvlid on just selleks loodud. Kõigil on info käes, kõik on plaaniga kursis ja kõik saavad oma tööpäevaga kohe edasi liikuda.  

Stuudio

Vahel on vaja eraldi tööruumi. Sisusta see paindlikult ja võimalikult mitmekülgselt. Ratastel laud Rolf, Huberti kiiktoolid ja erinevad tumbad on kergesti liigutatavad ja sobivad ideaalselt just elavateks keskusteludeks.  

Elutuba

Oled tõeliselt mitmekülgse tööruumi otsinguil? Lahendus on mikrokontor. See täidab väga erinevaid vajadusi, võimaldades nii laua taga töötada, vabas õhkkonnas kolleegi juhendada kui ka väiksemas ringis häid ideid tutvustada. Mikrokontoris tunneb töötaja end koduselt, kuid mitte üksildaselt.  
Vaata ka teisi töötsoone

Tervitusala

Ulata oma külalistele terekäsi

Koostööala Oled siin

Lase tiimil koos lahendusi leida

Suhtluse ala

Innusta mõttehiide päid kokku panema

Süvenemisala

Võimalda teemadega süvitsi minna

Aitame sind kontori sisustamisel

Iga kontor on erinev. Mõnel juhul tasub teha täielik restart, mõnikord aitab juba väiksest muudatusest. Koostöös sisearhitektidega kaardistame sinu tiimi vajadused ning leiame sobiva lahenduse.

Võta meiega ühendust!

Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.