Kõik käib nüüd teisiti

Võib-olla oled märganud, et viimastel aastatel on kontoritöö muutunud. Hübriidtöö, uued tehnoloogiad, mure tervise pärast ja majanduse heitlik areng mõjutavad meid igapäevaselt. Meist oleks nagu torm üle käinud, jättes tööandjad nõutuks ja mõtisklema selle üle, kuidas tööelu edaspidi korraldada.

Muidugi võid asja rahulikult võtta ja oodata, kuniks „kõik jälle endine on“. Võid osta ikka samu vanu toole, laudu ja tahvleid.

Aga enam kunagi pole „kõik jälle endine“.

Uued tuuled juba puhuvad...


Uus atmosfäär kui sõõm värsket õhku

Fookus on muutunud ning erinevaid töö- ja puhkealasid ühendav vaba õhkkond on levimas kontorites üle kogu maailma. Idee kontorist kui töölaundžist kasvatab loomingulisust, soodustab kohal käimist ja aitab uusi talente ligi meelitada. Sest kes ei tahaks töötada keskkonnas, mis toetab koostööd ja suhtlust?

Selles peitubki kogu Intuiti olemus. Tahame aidata sul kontoriõhustiku muutustega kaasa minna. Ja suuname sellesse kogu oma innovatsioonist pakatava avastamislusti.
Mida sulle pakume?

  • Põnevaid uuendusi nii tuleviku- kui ka tänapäevakontorisse.
  • Kujunduslahendusi ja mööblit, mis täidavad sinu meeskonna intuitiivseid vajadusi.
  • Loomingulisust ja koostööd toetavat õhkkonda, mis tagab parimad töötulemused.
Tutvu töötsoonidega

Kust me tuleme?

Intuit kasvas välja hinnatud pehmemööbli valmistajast Softrend, mis loodi 1997. aastal. Tänu Softrendile on meil rikkalik kogemustepagas ja oskus valmistada mugavat mööblit.

Lisades valemisse grammike omapära, avastamisrõõmu ja uuendusmeelsust, võimaldaski meil kontorimööbli maailma tuua midagi täiesti uut.

Kõik Intuiti tooted valmivad käsitööna meie Eestis asuvas tehases. Haldame põhjalikult kogu protsessi alates disaineri esimesest mõttevälgatusest kuni toote lõpliku valmimiseni. Nii vastavad kõik tooted meie jätkusuutlikkuse põhimõtetele ja kvaliteedistandarditele. Oleme sama pandlikud nagu meie tootedki, ning kuna meie meeskond on väike, saame endale lubada personaalset lähenemist. See tähendab, et reageerime sinu soovidele alati kiiresti.
Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.