Einela – Intuit

Kujunda kontori kohvikust vilgas tõmbekeskus

Intuitis usume, et kaasaegne kontori einela võib olla enamat kui lihtsalt lõunastamise paik. Einelal on potentsiaali rikastada kogu kontorikeskkonna elamuslikkust. Dünaamilise ja multifunktsionaalse tõmbekeskusena pakub see töötajatele lisaks einestamisele ka kohta, kus töötada, kohtumisi korraldada, suhtlusvõrgustikku arendada, sotsialiseeruda ja oma akusid laadida.

Lülitades seni alakasutatud ruumid nähtavamalt kontori igapäevaellu, suurendad tuntavalt töötajate produktiivsust ja üldist heaolu.

Selliste ruumide kujundamisel on kõige olulisem paindlikkus

Intuiti visioonist on sündinud rätseplahendusteks mõeldud disainmööbel, mis aitab einelal erinevaid tegevusi mitte lihtsalt toetada, vaid moodustab sealjuures ühtse ning esteetiliselt nauditava terviku.

Aitame ka sinu kontori kohvikut elavdada

Oled valmis kujundama oma kontori kohvikust dünaamiline keskus, kus einestada, suhelda ja olla produktiivne?

Arutame läbi, kuidas seda kõige paremini teha.
Personaalseks konsultatsiooniks võta ühendust:
Lihtne einestamise ala

TUTVU TOODETEGA →
Laundžiala

TUTVU TOODETEGA →
Ala privaatseks lõunaks, kohtumiseks või tööks

TUTVU TOODETEGA →
Tiimiala

TUTVU TOODETEGA →

Sobiv ala igale vajaduseleLihtne einestamise ala

Mõnikord ongi lõuna lihtsalt lõuna – kiire ja kosutav kehakinnitus keset tegusat päeva. Meie tootevalikus on olemas nii stiilsed lauad ja toolid kui ka nendega kombineeritavad diivanimoodulid, mis sobivad justnimelt einestamise alale.

Tutvu toodetega >
Laundžiala

Kohviku laundžiala ilmestavad kõige paremini mugavad diivanid ja tugitoolid koos neid täiendavate kohvilaudadega – ideaalne paik vabas õhkkonnas peetud koosolekuteks, sotsialiseerumiseks ja pausi pidamiseks.

Tutvu toodetega >Ala privaatseks lõunaks, kohtumiseks või tööks

Kui on vaja omaette olla, sobivad Intuiti istumislahendused, mis on varustatud kõrgete, soovi korral akustilise kangaga kaetud seintega. Ideaalne nii eravestlusteks kui keskendunud tööks.

Tutvu toodetega >Tiimiala

Pikem laud toimib ruumi keskpunktina, kuhu koguneda suurema grupiga ühiseks lõunastamiseks või meeskonnaüritusteks, mis aitavad kogukonnatunnet ning koostööd tugevdada.

Tutvu toodetega >Tutvu Intuiti Kontorieinela brošüüriga ja laadi see alla.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.