August Nook


Keskmisest pöörasem töölaud

Kuidas luua käepärane töökoht hübriidtöö tegijale? Lihtne! Vajad kompaktset, „kolm ühes“ August Nooki, mis on varustatud sülearvuti suuruse lauakese, mugava istme ning helisummutavate seintega.

Nook kutsub su oma eraldavate seinte vahele, et saaksid segamatult keskenduda – vaid korraks või lausa hommikust õhtuni. Kõik, mida vajad, on selles voolujoonelise disainiga töökohas olemas.

Mõõdud
Laius: 122 cm / Sügavus: 80 cm / Kõrgus: 130 cm

Raam
Metall, täispuit ja vineer

Iste ja seljatugi
Vastupidav ja tulekindel HR poroloon; kinnised iste- ja seljapadjad

Jalad
Pulbervärvitud metalljalad; libisemisvastased tallad

Katteriie ei ole eemaldatav

Aksessuaarid
Laud: uuenduslik Valchromat mdf; kõrgsurvelaminaat
Pistikud: POWERDOT Mini 51 mm; Electric outlet: 220W + 2xUSB EU

Garantii
5 aastat

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023

2D, 3D joonised

Vali failid (5)

Pildid

Sirvi meediat (24)

Referentsid

Sirvi meediat (6)


Sobib Süvenemisalale, sest:

  • aitab keskenduda ja eralduda;
  • parandab ruumijaotust;
  • vähendab taustamüra.

 

Tunne end August Nookiga nagu kodus.



Disainer

Pent Talvet / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.