Rene Mere

Ekspordi müügijuht
Kuna töötan eksportturgudega, pean töö tõttu palju telefonikõnesid tegema. Tugitool August on minu vaikuseoaas, kus mul on mugav istuda ja kus ma oma helistamisega teisi ei sega.

Hanna Silvet

Müügijuht Eesti turul
Me kõik teame, et keskendumiseks on vaja vaikust. Seepärast lipsan ma kontoris alati telefoni- ja videokõnede tegemiseks kõnekabiini Booth. Seal saan segamatult keskenduda, ilma et ma kolleege häiriks.

Joonatan Vinkel

Tegevjuht
Töö viib mind paljudele koosolekutele. Minuga on alati kaasas Hubert Mini – selle kiikuv alus ja võimalus erinevaid asendeid võtta aitavad mul istumismaratonid mugavalt üle elada.

Martin Pärn

Peadisainer
Mina eelistan koosolekuid, mis on konstruktiivsed ja saavad kiiresti läbi. Just selliste koosolekute jaoks on loodud kiikuva alusega Hubert, mis on koosolekutel minu truu kaaslane.

Triine Casdagli

Turundusjuht
Minu mõte töötab paremini, kui saan liikuda, suhelda ja keskkonda vahetada. Vaheldus on edu võti. Kodus töötan enamasti diivanil, läpakas süles. Tänu meie tooteperekonna uusimale liikmele Benile saan seda teha ka kontoris.

Svea Roosilill

Kliendihaldur
Olen suur hübriidtöö austaja. See tähendab, et viibin kontoris pigem harva ja klassikalist oma töölauda mul polegi. Õnneks on August Nook siin alati minu jaoks olemas.

Kadi Köst

Kliendihaldur
Kord nädalas on mul koosolek, mis toob mind tööpäevaks kontorisse. Maabun alati August Nookis, sest seal on mugav ja see on väga kompaktne lahendus.

Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.