Rene Mere

Ekspordi müügijuht
Kuna töötan eksportturgudega, pean töö tõttu palju telefonikõnesid tegema. Tugitool August on minu vaikuseoaas, kus mul on mugav istuda ja kus ma oma helistamisega teisi ei sega.

Allan Sonne

Müügijuht Saksamaa, Austria, Šveitsi turul

Janette Honka

Müügijuht EST, FIN

Joonatan Vinkel

Tegevjuht
Töö viib mind paljudele koosolekutele. Minuga on alati kaasas Hubert Mini – selle kiikuv alus ja võimalus erinevaid asendeid võtta aitavad mul istumismaratonid mugavalt üle elada.

Svea Roosilill

Kliendihaldur
Olen suur hübriidtöö austaja. See tähendab, et viibin kontoris pigem harva ja klassikalist oma töölauda mul polegi. Õnneks on August Nook siin alati minu jaoks olemas.

Sirje Pais

Kliendihaldur
Kord nädalas on mul koosolek, mis toob mind tööpäevaks kontorisse. Maabun alati August Nookis, sest seal on mugav ja see on väga kompaktne lahendus.

Martin Pärn

Peadisainer
Mina eelistan koosolekuid, mis on konstruktiivsed ja saavad kiiresti läbi. Just selliste koosolekute jaoks on loodud kiikuva alusega Hubert, mis on koosolekutel minu truu kaaslane.

Triine Casdagli

Turundusjuht
Minu mõte töötab paremini, kui saan liikuda, suhelda ja keskkonda vahetada. Vaheldus on edu võti. Kodus töötan enamasti diivanil, läpakas süles. Tänu meie tooteperekonna uusimale liikmele Benile saan seda teha ka kontoris.