Meie INTUITis usume, et hübriidtöö ajastul peab kontor pakkuma elamust. Usume, et kontor peab teenima töötajate heaolu. Leiame, et läbi innovatiivse kontoridisaini on võimalik mõjutada töötajate kontoris kohalkäimist, tööviljakuse näitajaid, kogukonnatunnet.


INTUIT by Softrend eksportturgude müügijuhina just selliste uskumuste põhjal loodud kontoris Sa tööle asuksid. Ja just sellist mõttelaadi toetavat kontorimööblit Sa meie eksportturgude müügijuhina müüma hakkaksid.

Suurepärase müügijuhi tunneme ära loomupäraselt hea suhtlemisoskuse, proaktiivsuse ja sihikindluse järgi. Kindlasti peab suus olema ladus inglise keel, iga täiendava Euroopa suurkeele oskus on boonuseks. Mõningase eelise annab ka varasem (kontori)mööbli B2B müügikogemus. Aga eks tead kogenud müügijuhina ka ise, mis Sul teiste seast silma aitab paista.

Kui kõik eelnev Sind kõnetas ning Sul on ette näidata edukas (eksport)müügikogemus, siis ootame väga Sind kandideerima. Kui oled otsustanud, saada meile palun oma CV ja lühike motivatsioonikiri aadressile või kandideeri läbi tööportaali.

Lisainfot saab telefonil 524 0990.Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.