Sigmund


Vormi maailma enda käe järgi

Tulevikukontor on igas mõttes paindlik. Kui soovid vahel ruumipaigutust muuta, kuid seda ilma seinu lõhkumata, siis vajad Sigmundit. Nende geniaalsete mürasummutavate sirmidega saab igast nurgast justkui privaatne kabinet.

Tekita avatud kontorisse väiksem Koostööala või kujunda sinna eraldi istumisala. Sigmund vastab alati tiimi vajadustele, kuhu iganes töörütm teid ka ei juhiks.

Mõõdud
Laius: 105 cm / Sügavus: 40 cm / Kõrgus: 175 cm

Raam
Täispuidust ja vineerist karkass

Sisu
Helisummutavate omadustega sünteetiline vilt; vatiin

Jalad
360° pööravad rattad

Katteriie ei ole eemaldatav; lai valik kattematerjale, sh. tulekindlus Trevira CS

Garantii
5 aastat

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023

2D, 3D joonised

Vali failid (5)

Pildid

Sirvi meediat (13)

Referentsid

Sirvi meediat (1)


Sirmid sobivad Koostööalale, sest:

  • aitavad avatud ruumiplaani ümber kujundada;
  • vähendavad taustamüra;
  • võimaldavad luua vaikseid nurgakesi;
  • on märkmete riputamiseks hea pind.

 

Ole tõeliselt paindlik.Disainer

Pent Talvet / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.