Vahel räägitakse ärijutte töölauast eemal

Kui tahad, et su Sotsiaalse suhtluse ala särtsuks inspiratsioonist, vajad diivanit Ben. Mitmekülgsete moodulite abil lood just sellise diivani, mis sinu ruumi sobitub. Vetruvalt pehmest Benist saab ideaalne koht, kus kolleegidega kohvi juues sõbruneda.

Beni disain ja mugavus teevad vanadele puhkeruumi toolidele silmad ette! Nii saad oma töötajatele näidata, et nende mugavus ja heaolu on sulle oluline. On aeg anda Sotsiaalse suhtluse alale viimane lihv.

Mõõdud
Standardlaiused: 98, 125, 148, 152, 173, 194 cm
Sügavus: 84 cm / Kõrgus: 71 cm

Raam
Täispuit ja vineer, siksakvedrud

Iste ja seljatugi
Vastupidav ja tulekindel HR poroloon

Katteriie ei ole eemaldatav; lai valik kattematerjale sh. tulekindlaid

Lisapadjad
Valikus suletäidis ja fiiber; 2 suurust

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023

2D, 3D joonised

Vali failid (3)

Pildid

Sirvi meediat (12)

Referentsid

Sirvi meediat (6)


Sobib Sotsiaalse suhtluse alale, sest:

  • on mõnus koht, kus kolleegidega sõbruneda;
  • sobib puhkepausi võtmiseks;
  • tekitab külalistes koduse tunde.

 

Lase Benil nad ära võluda!Disainer

Intuiti disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Intuiti jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Intuiti populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.