Hubert Mini


Minimõõtmetes šikk disain

Huberti miniversioon pakub kõike, mida ühel ergonoomilisel, lihtsasti liigutataval ja stiilsel toolil pakkuda on. Lihtsalt väiksemates mõõtmetes, et mahuksid toole kasutama ka tavalise koosolekulaua ümber. Mugav ja lahedalt kiikuv tool suunab aktiivsele mõttetööle.

Kui saad ajurünnakuid läbi viia just seal, kus soovid, ei lähe head ideed kunagi kaduma. Tee oma Koostööala võimalikult paindlikuks ja kui on vaja pead kokku panna, võta mini-Hubert ligi.

Mõõdud
Laius: 34 cm / Sügavus: 49 cm / Kõrgus: 72 cm / Istumiskõrgus 50 cm

Karkass
Täispuit ja vineer

Pehmendus
Vastupidav ja tulekindel HR poroloon

Jalad
Kiikjalg; materjal: täispuit tamm
360° kiikjalg; materjal: plastik POM, must

Katteriie ei ole eemaldatav

Garantii
5 aastat

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023

2D, 3D joonised

Vali failid (5)

Pildid

Sirvi meediat (20)

Referentsid

Sirvi meediat (14)


Toolid sobivad Koostööalale, sest:

  • hõlbustavad aktiivset arutelu;
  • toovad mõttehiiud vaid hetkega kokku;
  • muudavad sinu kontori paindlikumaks.

 

Anna oma aruteludele uus suund.Disainer

Martin Pärn ja Janno Nõu / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.