Grow – Intuit

Grow

Teisaldatav taimedega ruumijagaja


Rahulik roheline peidupaik

Muuda oma kontor lopsakaks metsaks ja näita, et hoolid. Kasuta kahe eri kõrgusega lillepotte nutikate ruumijagajatena, et end avatud kontori lõpmatust ruumist eraldada. 360 kraadi pöörlevate rataste abil saad kontorile igal ajal uue lillelise näo anda.

Vali need akustilise porolooniga polsterdatud ja tellimusel akustilise vildiga kaetud teisaldatavad taimedega ruumijagajad, et summutada müra ja luua töötajatele rahustav keskkond. Või eelistad mitmeotstarbelisemat disaini, kus ruumijagaja ühel küljel on mahukas riiul?

Mõõdud
Laius: 120 cm / Sügavus: 37 cm / Kõrgus: valikus 102 cm, 134 cm ja 177 cm

Seinad
Lamineeritud MDF (tamm, valge, must), tellimusel akustilise porolooniga polsterdatud ja akustilise vildiga kaetud

Riiulid (riiulitega mudelitel)
Lamineeritud MDF (tamm, valge, must)

Lillekast
Pulbervärvitud veekindel teras

Jalad
Pulbervärvitud terastorud; 360° pöörlevad ja lukustatavad rattad

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023


Universaalne disain kõigi tööalade jaoks:

  • too kontorisse looduse värvid
  • tekita tööl kodune atmosfäär
  • eralda tööalad ja koridorid
  • loo innustavaid privaatruume
  • täiusta kontori akustikat

 

Lase õnnel töökohas taas õitseda.Disainer

Lauri Visnapuu

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Intuiti jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Intuiti populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.