Aide

Mutlifunktsionaalne lauaseeria | 4 värvikombinatsiooni


Toetuspind, mis sobib kõikjale

Laud Aide on asendamatu taustajõud, mis on loodud ruumilahenduste ja põhimööbli täiendamiseks. Multifunktsionaalsest lauaseeriast leiad nii kõrge, madala, nõtke, toeka, avara, kompaktse kui ka mitmest omadusest kombineeritud variatsiooni – kokku 10 erinevat versiooni.

Oma ajatu ja soliidse välimusega sobib Aide igasse interjööri, jäädes siiski tagasihoidlikuks, et muu mööbel saaks särada. Aide fookuses on funktsioon, mis lähtub keskkonnast – ta võib olla kohvilaud laundžialal, söögilaud kohvikus ja einelas, töölaud töötsoonis või seisulaud erinevates keskkondades. Sobivat lahendust leida pole keeruline, sest Aidet saab kombineerida kogu Intuiti pehmemööblivalikuga.

Mõõdud

Diivanilauad
60 x 60 x h 42 cm
110 x 60 x h 42 cm
122 x 44 x h 42 cm

Kohviku või töölauad
60 x 60 x h 72 cm
110 x 60 x h 72 cm
139 x 60 x h 72 cm

Püstijalalaud
60 x 60 x h 112 cm

Lauaplaat
Kõrgsurvelaminaat, matt
Jalg
Pulbervärvitud metall, liivastruktuur, matt
2D, 3D joonised

Vali failid (5)

Pildid

Sirvi meediat (12)


 Sobib mistahes kontorialale, sest: 

  • on muu mööbliga lihtsasti kombineeritav; 
  • suudab täita mitut funktsiooni; 
  • sulandub alati stiilselt interjööri. 

 

Tugi, ilma milleta ei saa. Disainer

Karl Kukk

Karl Kukk on tootedisainer, kes tunneb oma ala vastu tõelist kirge. Tal on kogemusi erinevatest tööstusharudes, mis täiustab tema võimet näha oma disainilahenduste praktilist ja tegelikku mõju. Karl keskendub selgele dialoogile ja koostööle, uskudes, et need on võti toodete loomisel, mis on nii esteetiliselt meeldivad kui ka funktsionaalsed.

Ta väärtustab kõrgelt selliste toodete disainimist, mis on vastupidavad ja omavad inimeste igapäevaelus peent, kuid positiivset mõju. Ta on pühendunud lihtsate ja tõhusate disainilahenduste pakkumisele, mis seavad esikohale kasutajakogemuse ja jätkusuutlikkuse.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.