Puhkehetk, mis on oma nime vääriline 

Kui laundžidiivan Ben on Sotsiaalse ala staar, mis toob tööst pausi pidavad kolleegid mõnusalt kokku, siis tema suurem vend Don viib puhkehetked veelgi kõrgemale tasemele.  

Sama vetruv ja sama elegantse disainiga kui Ben, kuid märksa sügavama istumisalaga, mis lisab kontorile luksuslikku ilmet ja teeb olemise mugavamaks. Nüüd tunnevad ennast õdusalt ka need, kellele meeldib lesida, sh kontori neljajalgsed. 

Mõõdud
Standardlaiused: 98, 125, 148, 152, 173, 194 cm
Sügavus: 98 cm / Kõrgus: 74 cm

Raam
Täispuit ja vineer, siksakvedrud

Iste ja seljatugi
Vastupidav ja tulekindel HR poroloon

Katteriie ei ole eemaldatav; lai valik kattematerjale sh. tulekindlaid

Lisapadjad
Valikus suletäidis ja fiiber; 2 suurust

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023


Sobib Sotsiaalse suhtluse alale, sest:

  • on mõnus koht, kus kolleegidega sõbruneda; 
  • on ruumika ja mugava istumisalaga; 
  • tekitab külalistes koduse tunde. 

 

Don – aukodanik puhkeruumis. Disainer

Intuiti disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Intuiti jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Intuiti populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.