Note

Mobiilne markertahvel


Tee ruumi suurtele ideedele

Meie mugava mobiilse markertahvli abil saad ajurünnaku korraldamiseks kasutada iga võimalust. 360 kraadi pöörlevate ratastega tahvli saad liigutada sinna, kus sünnivad värsked ideed.

Tahvli tagakülg on kaetud tipptasemel akustilise vildiga. Arvestades selle heli neelavaid omadusi ja tahvli märkimisväärset kõrgust, saab tahvli muuta ka eraldussirmiks. See on järjekordne tõestus meie armastusest multifunktsionaalse mööbli vastu.

Mõõdud
Laius: 119 cm / Sügavus: 52 cm / Kõrgus: 190 cm

Paneel
MDF, polsterdatud puuvillase vatiiniga ja kaetud kangaga

Tahvel
Polyvision keraamiline teras

Markeri hoidik
Õlivahatatud tamme täispuit

Jalad
Pulbervärvitud terastorud; 360° pöörlevad ja lukustatavad rattad

 

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023


Disainitud koostöö- ja loovalade jaoks:

  • liiguta tahvlit, et loomingulist koostööd hõlbustada;
  • vähenda töökohas müra;
  • jaga kontor nagu muuseas mitmeks osaks.

 

See tahvel ei jää kunagi tühjaks.Disainer

Lauri Visnapuu

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Intuiti jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Intuiti populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.