Hubane pesa keset kontorit

Mõned ülesanded nõuavad erilist süvenemist. Mõni nõuab, et tõuseksid laua tagant üles, haaraksid sülearvuti ja sätiksid end mugavamasse nurka, et mõtetel oleks ruumi. Hide on spetsiaalselt loodud pehmeks pesaks, kuhu kontorinomaadid saavad eralduda.

Tänu mooduldisainile saab istme, sirmi ja tugipinna raamile paigaldada mitut pidi. Teisaldatava Hide’i saab hõlpsasti ümber paigutada, kus iganes seda vajad: näiteks kui soovid nautida aknast avanevat inspireerivat vaadet või eemalduda käratse- vast kontorirahvast.

Mõõdud:
Laius 1: Laius: 80 cm / Sügavus: 83 cm / Kõrgus: 135 cm
Laius 1.5: Laius: 116 cm / Sügavus: 83 cm / Kõrgus: 135 cm

Raam
Vineer

Iste ja seljatugi
Kõrge vastupidavusega ja tulekindel HR-poroloon

Jalad
Pulbervärvitud teras

Kattematerjal ei ole eemaldavatav

Aksessuaarid
Abilaud laiusele 1: täispuit
Abilaud laiusele 1,5: täispuit, spoonitud puitlaastplaat

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023


Disainitud Süvenemisalale:

  • moodustab täiusliku pelgupaiga
  • loob koduse õhkkonna

 

 Tööta mugaval diivanil üksinduses, teiste pilkudest eemal.Disainer

Pent Talvet / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.