August Nook

Vali mõõt August Nook Vali jalad Vali jalad Vali kangas Vali kangas
1822 €
Ilma käibemaksuta

Valmistusaeg: 4-6 nädalat

Tarne ja tagastus

Keskmisest pöörasem töölaud

Kuidas luua käepärane töökoht hübriidtöö tegijale, kes igapäevaselt kontoris ei viibi ning alalist töölauda ei vaja? Lihtne! Vajad kompaktset, „kolm ühes“ August Nooki, mis on varustatud silmade kõrgusel asuvate helisummutavate seintega privaatsuse suurendamiseks, sülearvutiga töötamiseks mõõdetud kirjutuslaua ja piisavalt mugava istmega, et viibida terve päeva.

Vali August Nook avatud planeeringuga kontorisse hübriidtöötajate ootele ja paigalda Süvenemisalasse eraldi saarekestena või ridadena.

August Nooki jaoks on meie peadisainer valinud 4 erinevat kangakombinatsiooni, mis võimendavad toote akustilisi omadusi ning mida saab hõlpsasti mugandada iga kontori interjööri. Kõik kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kangastele seatud kõrgendatud kulumis- ja tuleohutusnõuetele.

Mõõdud
Laius: 122 cm / Sügavus: 80 cm / Kõrgus: 130 cm / Istumisosa vasakul pool

Tootekood
S101-NS1L

Raam
Metall, täispuit ja vineer

Iste ja seljatugi
Vastupidav ja tulekindel HR poroloon; kinnised iste- ja seljapadjad

Jalad

Aksessuaarid
Laud: kõrgsurvelaminaat

Garantii
5 aastat

Valitud kattematerjal

Ei leia seda õiget? oma soovist ja leiame koos sobiva lahenduse.

Aitame sind kontori sisustamisel

Iga kontor on erinev. Mõnel juhul tasub teha täielik restart, mõnikord aitab juba väiksest muudatusest. Koostöös sisearhitektidega kaardistame sinu tiimi vajadused ning leiame sobiva lahenduse.

Võta meiega ühendust!


Sobib Süvenemisalale, sest:

  • aitab keskenduda ja eralduda;
  • parandab ruumijaotust;
  • vähendab taustamüra.

 

Tunne end August Nookiga nagu kodus.Disainer

Pent Talvet / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.