August 1-S/ H2

UUDIS! Osta renditeenusega al 31 €/kuus. Küsi personaalset pakkumist!

Vali mõõt August 1-S/ H2 Vali jalad Vali jalad Vali kangas Vali kangas
1288 €
Ilma käibemaksuta

Valmistusaeg: 4-6 nädalat

Tarne ja tagastus

Vajad pelgupaika?

Lõime Augusti tooteseeria just selleks, et avatud planeeringuga kontoriga kaasnevad probleemid lõplikult lahendada. Kui lärm läheb liiga suureks, aitab mürasummutavate seintega August sul kolleegidest ja muudest segavatest faktoritest eemalduda. Augusti heli neelav disain ja valmistamismaterjalid aitavad ühtlasi parendada ruumi üldiseid akustilisi omadusi.

Kombineeri omavahel erinevates laiustes ja kõrgustes Augusti tugitoole ja diivaneid loomaks kontoris intuitiivselt vajalikke privaatseid oaase.
Vali kõrgete külgseintega August H2 tugitool kontori Suhtluse alale, kus kolleegide või külalistega eraldatuses vestelda.

Kiireks ostlemiseks on Intuiti peadisainer Augustitele valinud 4 erinevat kangakombinatsiooni, mis järgivad meie klientide ostueelistusi, võimendavad toote akustilisi omadusi ning mida saab hõlpsasti mugandada iga kontori interjööri. Kõik kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kangastele seatud kõrgendatud kulumis- ja tuleohutusnõuetele.

 

Mõõdud
Laius: 78 cm / Sügavus: 75 cm / Kõrgus: 145 cm

Tootekood
S101-S1H2

Raam
Täispuit ja vineer

Iste ja seljatugi
Vastupidav ja tulekindel HR poroloon; kinnised iste- ja seljapadjad

Jalad

Aksesuaarid
Valikus erinevad lisalauad

Lisainfo
Katteriie ei ole eemaldatav

Testid
EN 16139:2013/ Mööbel – tugevus, vastupidavus ja ohutus- nõuded koduvälistele istmetele; L1

Garantii
5 aastat

Valitud kattematerjal

Ei leia seda õiget? oma soovist ja leiame koos sobiva lahenduse.

Aitame sind kontori sisustamisel

Iga kontor on erinev. Mõnel juhul tasub teha täielik restart, mõnikord aitab juba väiksest muudatusest. Koostöös sisearhitektidega kaardistame sinu tiimi vajadused ning leiame sobiva lahenduse.

Võta meiega ühendust!


Sobib Sotsiaalse suhtluse või Süvenemisalale, sest:

  • aitab eralduda ja keskenduda;
  • võimaldab lihtsat ruumijaotust;
  • vähendab taustamüra.

 

Naudi Augustiga rahu ja vaikust.Disainer

Pent Talvet / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.

Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.