August 2,5-S/ H2

UUDIS! Osta renditeenusega al 45 €/kuus. Küsi personaalset pakkumist!

Vali mõõt August 2,5-S/ H2 Vali jalad Vali jalad Vali kangas Vali kangas
1896 €
Ilma käibemaksuta

Valmistusaeg: 4-6 nädalat

Tarne ja tagastus

Saa tuttavaks – kontoridiivan tulevikust!

Helisummutavate omadustega Augusti tooteseeria on intuitiivsesse töökeskkonda täiuslik valik, pakkudes just sellist pelgupaika, millest tööpäeva jooksul puudust tunned. Augusti heli neelav disain ja valmistamismaterjalid aitavad ühtlasi parendada ruumi üldiseid akustilisi omadusi.

Kombineeri omavahel erinevates laiustes ja kõrgustes Augusti tugitoole ja diivaneid loomaks kontoris intuitiivselt vajalikke privaatseid oaase.
Vali kõrgete külgseintega August H2 diivan kontori Suhtluse alale, kus kolleegide või külalistega eraldatuses istet võtta ja juttu puhuda.

Kiireks ostlemiseks on Intuiti peadisainer Augustitele valinud 4 erinevat kangakombinatsiooni, mis järgivad meie klientide ostueelistusi ning mida saab hõlpsasti mugandada iga kontori interjööri. Kõik kattematerjalid vastavad kõrgendatud kulumis- ja tuleohutusnõuetele.

Mõõdud
Laius: 158 cm / Sügavus: 75 cm / Kõrgus: 145 cm

Tootekood
S101-S25H2

Raam
Täispuit ja vineer

Iste ja seljatugi
Vastupidav ja tulekindel HR poroloon; kinnised iste- ja seljapadjad

Jalad

Lisainfo
Katteriie ei ole eemaldatav; H3 mudelite küljed ja tagasein: kattematerjal vilt

Testid
EN 16139:2013/ Mööbel – tugevus, vastupidavus ja ohutus- nõuded koduvälistele istmetele; L1

Garantii
5 aastat

Valitud kattematerjal

Ei leia seda õiget? oma soovist ja leiame koos sobiva lahenduse.

Aitame sind kontori sisustamisel

Iga kontor on erinev. Mõnel juhul tasub teha täielik restart, mõnikord aitab juba väiksest muudatusest. Koostöös sisearhitektidega kaardistame sinu tiimi vajadused ning leiame sobiva lahenduse.

Võta meiega ühendust!


Sobib Suhtlus- ja Süvenemisalale, sest:

  • aitab keskenduda ja eralduda;
  • võimaldab privaatselt vestelda;
  • parandab ruumijaotust;
  • vähendab taustamüra.

 

Leia Augustiga õige tasakaal.Disainer

Pent Talvet / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.