Twin

Tarne ja tagastus

Haara võimalusest

Me usume, et tiim peaks saama koguneda kõikjal, kus inspiratsioonipuhang tabada võib. Just selleks disainisimegi mängulise tumbade trio, mis on paindliku istumisala musternäidis.

Haara pidemest ja tõmba tumba kolleegi laua juurde. Nüüd saad mugavalt uusi ideid arutada, ilma et kael laua kohal küürutamisest kangeks jääks.

Mõõdud
Laius: 33 cm / Sügavus: 30 cm / Kõrgus: 42 cm

Raam
Täispuit ja vineer

Polsterdus
Vastupidav ja tulekindel HR poroloon

Lisainfo
Katteriie ei ole eemaldatav

Valitud kattematerjal

Ei leia seda õiget? oma soovist ja leiame koos sobiva lahenduse.

Aitame sind kontori sisustamisel

Iga kontor on erinev. Mõnel juhul tasub teha täielik restart, mõnikord aitab juba väiksest muudatusest. Koostöös sisearhitektidega kaardistame sinu tiimi vajadused ning leiame sobiva lahenduse.

Võta meiega ühendust!


Sobivad Koostöö- ja Sotsiaalse suhtluse aladele, sest:

  • muudavad istumisala superpaindlikuks;
  • tulevad sinuga sinna, kuhu vaja;
  • toovad ruumi mängulist energiat.

 

Mine Loop, Duo ja Twini ideedega kaasa!Disainer

Lauri Visnapuu

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Intuiti jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Intuiti populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.