Võta vabalt ja naudi hetke

Kuidas saaksid oma Tervitusala tõeliselt külalislahkeks muuta? Lihtsalt kujunda see mõnusalt koduseks. Kaasaegse välimuse ja saledate vormidega Sofi diivan ja tumbad aitavad hubaseks muuta ka kõige väiksema Tervitusala. Kohvi nautivad külalised tunnevad end Sofil nii mugavalt, et ei pane pahaks, isegi kui kohtumisele veidi hilined!

Mõõdud
Laius: 160 cm / Sügavus: 65 cm / Kõrgus: 40 cm

Raam
Täispuit ja vineer

Iste ja seljatugi
Vastupidav ja tulekindel HR poroloon

Jalad
Täispuit tamm

Katteriie ei ole eemaldatav; kattematerjal: soovituslikult vilt

Garantii
5 aastat

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023

2D, 3D joonised

Vali failid (5)

Pildid

Sirvi meediat (12)

Referentsid

Sirvi meediat (6)


Sobib Tervitusalale, sest:

  • tekitab külalistes koduse tunde;
  • muudab ka kitsad ruumid hubaseks;
  • liigub seltskonnaga samas rütmis.

 

Võõrusta Sofiga nagu proff.Disainer

Janno Nõu / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.