Silent Note

Mobiilne ruumijagaja


Vormi maailma enda käe järgi

Note’i tooteperesse kuuluva mobiilse ruumijagaja abil saad avatud kontoris tekitada eraldatud ruumi just seal, kus sa vajad. 360 kraadi pöörlevate ratastega varustatult liigub see hõlpsalt su tiimi töörütmi taktis kaasa.

Ruumijagaja on mõlemalt küljelt kangakattega pakkudes piiritud võimalused selle omanäoliseks kujundamisel. Heli neelavate omaduste suurendamiseks soovitame katteks kasutada akustilist vilti.

Mõõdud
Laius: 119 cm / Sügavus: 52 cm / Kõrgus: 190 cm

Paneel
MDF, polsterdatud puuvillase vatiiniga ja kaetud kangaga

Jalad
Pulbervärvitud terastorud; 360° pöörlevad ja lukustatavad rattad

 

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023


Disainitud Koostööalale

  • liiguta ruumijagajat, et loomingulist koostööd hõlbustada
  • vähenda töökohas müra
  • jaga kontor nagu muuseas mitmeks osaks

 

Ole tõeliselt paindlik.Disainer

Lauri Visnapuu

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Intuiti jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Intuiti populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.