Mõttemeka

8x Hubert Mini

Tarne ja tagastus

Komplekt Mõttemeka

Kontori ilme saab uue hingamise, kui sisustad oma hariliku koosolekuruumi Hubert Mini ebaharilike toolidega. Mõtted lähevad küll lendu, kuid mugavatel toolidel püsivad kolleegide jalad kindlalt maas.

Hubert Minid valisime komplekti sellepärast, et saaksid neid kasutada oma standardkõrgusega koosolekulaua taga. Tulemuseks on täiesti normaalsed koosolekud, mis on lihtsalt ebanormaalselt nauditavad.

KOMPLEKT MÕTTEMEKA

Hubert Mini
Mõõdud: laius 34 cm / sügavus 49 cm / kõrgus 72 cm / istumiskõrgus 50 cm
Materjalid: täispuit ja vineer, vastupidav ja tulekindel HR poroloon. Katteriie ei ole eemaldatav
Jalad: 360° pöörlev jalg

Garantii
5 aastat

Komplekti tootekood
8x S109-MFL2

Valitud kattematerjal

Aitame sind kontori sisustamisel

Iga kontor on erinev. Mõnel juhul tasub teha täielik restart, mõnikord aitab juba väiksest muudatusest. Koostöös sisearhitektidega kaardistame sinu tiimi vajadused ning leiame sobiva lahenduse.

Võta meiega ühendust!


Sobib Koostööalale, sest:

  • tagab meeskonna mugavuse;
  • on muu mööbliga kombineeritav;
  • elavdab sisedisaini.

 

Lase loomingulisusel särada.Disainer

Martin Pärn ja Janno Nõu / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.