Kaksik-kapsel

2x August Nook

Tarne ja tagastus

Kaksik-kapsel

Ka kontoris võib vahel tekkida soov teistest eralduda, et lahendada tööülesanne omal käel. Need on hetked, mil ei taha, et keegi segaks, aga samas ei taha ka ise kellelegi jalgu jääda. Kõrvuti paigutatud Nookidest moodustatud Kaksik-kapslis on korraga ruumi kahele sellisele erakule.  

August Nooki tööjaamad on varustatud lihtsate lauakeste ja selga toetavate istmetega. Kapslit ümbritsevad kõrged akustilise kangaga kaetud seinad, mis annavad hubase olemise, kuid summutavad ära ka seina tagant kostuva klahviklõbina.  

KOMPLEKT PESA

August Nook
Mõõdud: laius 122 cm / sügavus 80 cm / kõrgus 130 cm
Raam: metall, täispuit ja vineer
Iste ja seljatugi: vastupidav ja tulekindel HR poroloon; kinnised iste- ja seljapadjad
Jalad: pulbervärvitud metall, must värv; libisemisvastased tallad
Laud: kõrgsurvelaminaat

Garantii
5 aastat

Komplekti tootekood
S101-NS1R (Istumisosa paremal pool) + S101-NS1L (Istumisosa vasakul pool)

Valitud kattematerjal

Ei leia seda õiget? oma soovist ja leiame koos sobiva lahenduse.

Aitame sind kontori sisustamisel

Iga kontor on erinev. Mõnel juhul tasub teha täielik restart, mõnikord aitab juba väiksest muudatusest. Koostöös sisearhitektidega kaardistame sinu tiimi vajadused ning leiame sobiva lahenduse.

Võta meiega ühendust!


Sobib Süvenemisalale, sest:

  • võimaldab teistest eralduda; 
  • hoiab eemale lärmi ja muud segajad; 
  • on mugav koht, kus keskendudes töötada. 

 

Leia oma mõtted jälle üles.Disainer

Pent Talvet / Iseasi

Iseasi on rikkaliku kogemusega disainibüroo, kelle põhikompetentsiks on tööstusdisain, kuid tänu oma klientide vajadustele — ja nende usaldusele — tegutsevad täna palju laiemal skaalal.

Nende sõnum on disaineri töö eesmärk on eelkõige leida viisid kuidas pakkuda lõppkasutajale rohkem väärtust. See tähendab toote funktsionaalsust, kasutatavust, ihaldusväärsust ja palju muud. Üks olulisemaid disaineri ülesandeid on seega nö kaitsta kasutaja huve: kavandada toode nii, et see oleks arusaadav, lihtne kasutada, aus ja vastupidav.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.