Intro – Intuit

Intro


Säästa ruumi

Igasse kontorisse ei mahu lahmakas diivan ja laiutav pinksilaud… Aga ära heida meelt! Saad paindliku ja puhkehetki soodustava kogukonna südame luua ka kitsamatesse tingimustesse.

Intro on kompaktne, minimalistlik ja, oh, kui mugav! Võta aurav kohvitass ja vaju Intro embusse. Oma voolujoonelise disainiga sobib see ka väiksesse ruumi. Vajad kitsa ruumi sisustamiseks inspiratsiooni? Vaata, kuidas Intro meie loodud mini-ootealasse sobitub.

Mõõdud
Tugitool
Laius: 62 cm / Kõrgus: 111 cm / Sügavus: 73 cm

Tumba
Laius: 60 cm / Kõrgus: 42 cm / Sügavus: 46 cm

Materjalid
Metallraam; polsterdus: valatud HR polüretaan

Jalad
Värvitud metall, täispuit; värvivalik: valge/tamm, naturaalne; hall/tamm, naturaalne; must/tamm, naturaalne; must/tamm, must peits

Tugitooli jalg on pöörlev

 

Katteriie ei ole eemaldatav

Majakangaste kollektsioon

Intuit majakangaste kollektsioon on välja valitud meie pikaajalise kogemuse ja klientide peamiste eelistuste põhjal. Kõik soovitatud kattematerjalid vastavad avaliku ruumi kõrgendatud ohutus- ja kulumisnõuetele. Soovi korral on võimalik tellida laiema kangavaliku seast.

Vaata kangavalikut: Majakangaste kollektsioon 2023

2D, 3D joonised

Vali failid (4)

Pildid

Sirvi meediat (5)


Sobib Sotsiaalse suhtluse alale, sest:

  • on mõnus koht, kus kolleegidega sõbruneda;
  • võimaldab puhkepausi pidada;
  • tekitab külalistes koduse tunde.

 

Mahuta Introga kohvitajad ära.Disainer

Argo Tamm

Argo Tamm on disaininud mitmed populaarsed Intuiti diivanid ja tugitoolid. Tema eesmärgiks on luua ajatu välimuse ning vastupidava tehnilise disainiga tooteid.


Edukad firmad mõistavad kontori disaini olulisust

Mitmed juhtivad firmad on võtnud suuna pakkuda oma töötajatele mitmekesist töökeskkonda, kus neil on hea olla. Meil on rõõm olla nende koostööpartner.