Kontor kui moodne töölaundž

Lahedam õhustik valitses vanasti vaid kontori kööginurgas. Erilist rõhku sellele ei pandud, tõsine töö oli kohvitamisest tähtsam. Aga meeskonnad ei kogune enam rangete toolide ja lageda sisustusega koosolekuteruumis. Päris tööd ei tehta enam vaid kirjutuslaudade taga. Ajad on muutunud!

Kodukontorist tööle naasjad igatsevad keskkonda, mis sütitaks koos töötamise vaimu, arendaks loovust ja soodustaks uute sidemete loomist.

Intuiti disain loob tingimused, mis võimaldavad igal meeskonnaliikmel vääriliselt panustada.Tootevalikust leiad disainmööblit, mis soodustab segamatut keskendumist, töötajate tihedat omavahelist suhtlemist ja sotsialiseerumist, aga ka sisustuselemente, mis võimaldavad luua paindliku istumisala, kus lihtsalt aeg maha võtta. Et igaüks saaks tööd teha just nii, nagu talle kõige paremini sobib, on vaja mitmekesist kontoriruumi – selle loomisel aitab sind Intuit.

Meie nelja töötsooni sobituvad moodullahendused aitavad kontoriruumi maksimaalselt ära kasutada. Paindlik sisustus soodustab ka mängulist loovust. Fookus on mugavusel, sest töötaja, kes tunneb end hästi, on kõige produktiivsem. 

01/05

Avasta töölaundž

02/05

Tervitusala

Ulata oma külalisele terekäsi. Loe lähemalt >

03/05

Suhtluse ala

Innusta mõttehiide päid kokku panema. Loe lähemalt >

04/05

Koostööala

Lase tiimil koos lahendusi leida. Loe lähemalt >

05/05

Süvenemisala

Võimalda teemadega süvitsi minna. Loe lähemalt >